Ylli i “Shamikuqja” sëmuret rëndë, futet me urgjencë në operim

Published on 13-07-2017

Aktorja e famshme turke Turkan Soray u bë e njohur për rolin e saj Asya në filmin “Shamikuqja”.

Por ajo është shtruar në spital dhe ka kryer një operacion sepse vuan nga sëmundja e njohur “Crushing”

Ylli i kinemasë turke është shtruar në një spital në Turqi dhe është në gjendje të mirë shëndetësore, raporton Harber7.

Turkan kishte kohë që kishte filluar që të shtonte peshë, dhe pas saj fshihej sëmundja Crushing.“Ajo ka bërë një operacion dy vite më parë si pasojë e singromës Crushing.

Tashmë ka filluar përsëri trajtimet mjekësore pasi nga kjo sëmundje iu është prekur edhe veshka tjetër.

Kjo sëmundje shkakton shtimin në peshë, -ka deklaruar menaxherja e aktores Brican Silan. /albeu.com/

Enjoyed this video?
fotoo2
"No Thanks. Please Close This Box!"