Zaev nesër në Strugë për t `i dhënë mbështetje kandidaturës së Merkos

Published on 25-10-2017

Kryeministri Zoran Zaev nesër pritet të viziton Strugën ku do ti jap mbështetje të madhe kandidatit të BDI-së për kryetar të kësaj komune, Ramiz Merko.

Kryeministri Zoran Zaev nesër së bashku me ekipin e tij të ngushtë do të realizoj takim me qytetarët e Strugës kurse në ora 20.30 do të organizohet tubim në sheshin e qytetit të Strugës.

Kryeministri Zoran Zaev do të kërkoj nga qytetarët e Komunës së Strugës përkrahjen dhe mbështetjen për kandidatin e Bashkimit Demokratik për Integrim z.Ramiz Merko, për një Strugë më të qetë dhe më të sigurt, për një Strugë më të zhvilluar në të gjitha sferat e jetës.

Pritet që në këtë takim të marrin pjesë me mijëra qytetar të Komunës së Strugës, të cilët do të jenë pjesë e tubimit dhe takimeve me Kryeministrin.

Enjoyed this video?
zaev-merko
"No Thanks. Please Close This Box!"