Zaev takohet me Selën në Tetovë (Foto)

Published on 22-05-2017

Ashtu edhe siç u paralajmërua më parë, kryetari i LSDM-së Zoran Zaev sapo ka arritur në selinë e LR-PDSH-së në Tetovë dhe është takuar me Ziadin Selën.

Nuk ka detaje se për çfarë konkretisht do të bisedohet, mirëpo Zaev do të bisedojë me Selën për formimin e qeverisë së re dhe koordinimin e programit qeveritar.

Sela-dhe-Zaev-22-maj-2017

Enjoyed this video?
hqdefault
"No Thanks. Please Close This Box!"