Zbulohet arsyeja pse aktorja e ‘Dashuri e Ndaluar” dhe aktori i serialit ‘Ezel’ i dhanë fund lidhjes

Published on 15-05-2017

Zerrin Tekindor, aktorja e njohur  e serialit ‘Dashuri e ndaluar” I ka dhënë fund lidhjes me aktorin Haluk Bilginer, i cili për publikun shqiptar njihet më interpretimin e tij në serialin ‘Ezel”

Dyshja janë ndarë pas 6 vitesh lidhje, dhe arsyeja e kësaj ndarje ka qenë ish gruaja e aktorit 62 vjeçar.

Ai dhe ish partnerja e tij janë divorcuar në janar të 2012, por duket se dyshja nuk kanë hequr dorë përfundimisht nga njëri tjetri.

Raportohet se aktori ka kaluar disa ditë në Londër, dhe gjatë këtij udhëtimi ai ka qëndruar me  ish gruan e tij, këngëtarja  A?k?n Nur Yengi, kjo ka qenë edhe arsyeja pse ai aktorja I ka dhënë fund lidhjes së saj./Syri.net

 

Enjoyed this video?
auto_ff_40811494833741 (1)
"No Thanks. Please Close This Box!"