Zhduket 18 vjeçarja nga Kumanova

Published on 21-12-2016

mpb

18-vjeçarja nga Kumanova është zhdukur nga shtëpia dy ditë më parë dhe nuk është kthyer më. Rasti në polici është denoncuar nga nëna e saj, e cila policëve u ka rrëfyer se tani më dy ditë nuk e di vendndodhjen e  vajzës.

Policia po punon në gjetjen e 18-vjeçares.

Enjoyed this video?
mpb
"No Thanks. Please Close This Box!"