Zhveshje e vallëzim, ditëlindja e motrës së Kim-it në Meksikë

Published on 09-10-2017

Një nga motrat Kardashian, këtë herë feston ditëlindjen.

Është pikërisht, Kourtney, vajza Kardashian e cila është nënë e disa fëmijëve e cila ka zgjedhur Meksikon për të festuar ditëlindjen në mesin e motrave dhe shoqërisë.

Ajo ndër të tjerash ka publikuar disa fotografi dhe video të kësaj ndeje, ku ato shihen edhe duke vallëzuar së bashku dhe duke shijuar çdo moment të kësaj feste.

Enjoyed this video?
pp_1507528319-5537441
"No Thanks. Please Close This Box!"