Zv/ministri Nuhiu viziton lapidarin e dëshmorëve dhe martirëve në fshatin Sopot

Published on 08-07-2018

Zv/ ministri i Punëve të brendshme Agim Nuhiu sot ka vizituar fshatin Sopot të Kumanovës. Me këtë rast ai ka bërë homazhe te lapidari kushtuar dëshmorëve dhe martireve të këtij fshati, si dhe është takuar me banorët e fshatit.
Screenshot_20180708-133622

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"