Tayna tërheq vëmendje me fustanin e ngushtë para pasqyrës

Tayna realizoi poza atraktive para pasqyrës. Krahas këngëve, Tayna merr vëmendje edhe me paraqitjet atraktive vazhdimisht në publik. Së fundi, rep-artistja ka publikuar disa imazhe të...

Arta Nitaj ju ofron disa poza sexy nga pushimet

Si shumica e madhe e estradës shqiptare, edhe Arta Nitaj ka filluar pushimet. Modelja e njohur si gjithmonë qëndron aktive në rrjete sociale, duke sjell...

Afrona shtatzënë? Flet Blero

Gjatë kësaj periudhe kohore, këngëtari Blero ka qenë kryesisht i heshtur dhe i distancuar nga deklaratat pubike sa i përket koronavirusit. Ai ka heshtur...

Ish ushtari i UÇK-së i del në mbrojtje Dua Lipës pas komenteve të Cecës

Postimit të Dua Lipës i kishte reaguar edhe serbja Ceca bashkëshortja e komandantit të forcave paramilitare Arkanit, duke e thirrur fituesen e dy çmimeve...

Ermal Fejzullahu thotë se është turp që këngëtarët të ankohen për lek

Si edhe shumë sektorë tjera edhe sektori i artit/kulturës janë prekur nga pandmeia COVID-19, dhe rrjedhimisht këngëtarët nuk kanë mundur të fitojnë njejtë si...

Luanën se zë gjumi në mesnatë, shikoni çfarë zgjedh këngëtarja të bëj

Luana Vjollca qëndron afërt me fansat e saj përmes postimeve që bën në baza ditore nëpër rrjetet sociale. Ajo gjatë orëve të para të mëngjesit...

‘Un dia’ titullohet kënga e re e Dua Lipës në bashkëpunim me J Balvin,...

Dua Lipa është bashkuar me disa nga emrat më të suksesshëm të ‘Reggaeton’ për projektin e ri muzikor. Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe dyshja latine...

Azet vjen me një projekt të ri muzikor

Azet pas publikimit të bashkëpunimit me Dhurata Dorën ‘Fajet’, tani vjen me një tjetër duet por kësaj radhe me vëllain e tij Dyshja kanë pritur...

Pas pushimeve, Genta me të dashurin i kthehen palestrës

Kohët e fundit, duket se Genta Ismajli ka shtuar peshë, madje qarkulluan thashetheme se ajo është shtatzënë. Por, tashmë këngëtarja është e vendosur për t’i...

Nga festa e ditëlindjes së Korab Shaqirit

Dita e sotme është e rëndësishme për këngëtarin Korab Shaqiri pasi feston ditëlindjen. Ai ka mbushur 34 vite jetë dhe me këtë rast ka pranuar...

Opinione