‘Shokon’ Kanye West: Tash e dy vite jam përpjekur të ndahem nga Kim Kardashian

Kanye West thotë se ai është përpjekur ta divorcojë Kim Kardashian, pasi ajo takoi reperin Meek Mill në një dhomë hoteli, e quan atë...

Fero thotë se disa reperëve po u mungojnë vetëm ‘kulet’

Reperi Fero me anë të një postimi ‘thumboi’ dikë nga kolegët, ani pse nuk e tregoi me emër. Ai etiketoi një mik të tij dhe...

Ironizoi me të, Genc Prelvukaj e bën komentuesin të pendohet

Genc Prelvukaj ia ktheu komentin ndjekësit që ironizoi lidhur me një postim të tij. Pas një postimi që e bëri Genci në llogarinë e tij...

Tuna vishet njësoj me djalin, sjell imazhet e ëmbla nga pushimet

Tuna Sejdiu kohën e fundit ka shijuar në maksimum pushimet në Amerikë bashkë me më të dashurit e saj. Këngëtarja, së fundi publikoi në llogarinë...

Getinjo hap arkivat, publikon foto nga fëmijëria bashkë me Mozzik

Getinjo është bërë nostalgjik për ditët e fëmijërisë, ai hapi arkivat dhe publikoi foto nga fëmijëria. Në imazhin që e ndau me ndjekësit, reperi shfaqet...

Nuk ndalet Dua Lipa, ka një befasi për fansat

Dua Lipa ka pak ditë që publikoi projektin e ri muzikor me titull “Hallucinate”, të shoqëruar me një video të animuar. Këngëtarja nuk është ndalur...

Lajm i mirë për ata që presin me padurim episodin special të “Friends”

Mund të jetë e vështirë për të parë disa nga miqtë tuaj të vërtetë këtë vit, por David Schwimmer ka disa lajme që mund...

Gena zbulon detajet e këngës së re

Gjatë sezonës së verës, artistët mobilizohen të sjellin shumë projekte të reja muzikore. Këtë sezon, ani pse ata nuk janë të angazhuar sikurse viteve të...

“Jeta me ty është më e bukur”, I dashuri i thur vargje dashurie Gentës

Genta Ismajli duket në kulmin e lumturisë që nga lidhja me biznesmenin turk, Huseyin Usta. Dyshja nuk ndahen në asnjë moment, ndërsa nuk janë të...

Flamuri “Autochthonous”, babai i Dua Lipës kapet keq me regjisorin serb

Një veprim i tillë i këngëtares s’i ka pëlqyer fare serbit me shtetësi kandaeze, Boris Malagurski, i cili është producent filmash e shkrimtar me...

Opinione