“Serbët janë në gjendje me na vra, ne u blejmë produktet”, Dafina Zeqiri kaplohet...

Postimi i fundit i Dua Lipës lidhur me popullin shqiptar dhe kufijtë e tij, ka ndezur polemika të shumta në rajon dhe më gjerë. Tani...

Legjenda e repit ndërkombëtar fillon ta ndjek Loredanën

Loredana padyshim ka qenë një nga emrat më të suksesshëm të skenës muzikore gjatë këtyre dy viteve të fundit. Suksesi i saj duket se është...

Dafina Zeqiri i qesh në fytyrë serbëve që nuk e pranojnë pavarësinë e Kosovës

Ditët e fundit është bërë një fushatë e madhe nga artistë shqiptarë ndaj kompanisë ‘Apple’ për të përmisuar gabimin e bërë. Dhe postimet e shumta...

Sara Hoxha pozon në bikini, kështu i komenton Ledri Vula

Tash e disa muaj Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë bërë publike lidhjen e tyre, dhe dyshja momentalisht janë për pushime në Shqipëri. Sara së...

Rita Ora në lidhje dashurie me Roman Gavras

Rita Ora thuhet se ka filluar një lidhje dashurie me regjisorin Roman Gavras, shkruan Mirror. Këngëtarja, 29 vjeçare dhe regjisori kanë dy muaj që po...

Ronela Hajati do jetë pjesë e këngës që po punohet për 100 vjetorin e...

Për nder të 100 vjetorit të formimit të ekipit Tirana, është duke u realizuar një projekt muzikor pjesë e të cilit do jetë edhe...

Nora Istrefi shijon plazhin së bashku me vajzën e saj Renee

Ka ditë që këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka shkuar në bregdet për ti kaluar pushimet. E bazuar në postimet e fundit shihet se...

Anxhela Peristeri publikon sekuenca nga klipi i saj më i ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri, po vjen me projekt të ri muzikor. Kënga mban titullin “Lujta” dhe do të vijë e realizuar edhe me...

Kejvina Kthella merr vëmendjen me pozën e radhës në bikini

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka provokuar sërish ndjekësit e saj në Instagram. E veshur me bikini teksa po e shijon ditën me diell në plazh,...

Arta Bajrami pozon atraktive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, duket tejet joshëse në postimin e fundit të bërë në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Në foton...

Opinione