Almeda Abazi thotë se agjëron Ramazanin që nga mosha 15-vjeçare

Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi, vazhdon të jetë personazh i pëlqyer nga publiku. Ajo së fundmi ka filluar rrugëtimin e saj edhe në muzikë...

Shi e breshër edhe në Brezovicë, Leonora publikon pamje nga vila e saj

Pasditen e djeshme ka pasur reshje të mëdha shiu në shumë vende të Kosovës. Njësoj edhe në Brezovicë, atje ku po qëndron e izoluar qe...

‘Hyrem’ nuk njihet pas ndryshimit drastik në pamje

Meyrem Uzerli, e cila për shqiptarët u bë e njohur në rolin e Sulltaneshës Hyrem në serialin “Sulltani i madhërishëm”, ka ndryshuar shumë prej...

Genta publikon video pa grim, dukja e saj lë shumë për të dëshiruar

Genta Ismajli është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell vazhdimisht imazhe të reja. Ditën e sotme, artistja e nisi me një video,...

Kim Kardashian bëhet sërish bjonde

Kim Kardashian pëlqen të eksperimentojë shumë në dukje, ajo deri tani ka bërë shumë ndryshime në pamje. Tash e një kohë, ylli televiziv ka preferuar...

Veshja shumë e shkurtër gati ia zbuloi ‘pa dashje’ gjoksin Dafinës

Dafina Zeqiri ka realizuar një tjetër fotosesion të ri, në të cilin edhe kësaj radhe vjen unike dhe me shumë stil. Këngëtarja ka ndarë me...

Sin Boy i bën dedikim romantik Rinës

Një çift shumë i komentuar në shoubiz janë edhe Rina Balaj dhe Sin Boy, të cilët tashmë i shohim të pandarë kudo. Dyshja këto ditë...

Arbenita sërish në videoklipin e Feros?

Arbenita dhe Fero janë çift shumë i komentuar në shoubiz, të cilët shpesh komentohen për krizë në lidhje. Së fundi, modelja publikoi një video me...

Mozzikut po i mungon skena: Sa më ka marrë malli për koncerte

Mozzik për shkak të pandemisë ka anuluar gjitha koncertet dhe po qëndron bashkë me familje në vendlindje. Reperi, ani pse këtë periudhë e shfrytëzoi për...

Dafina Zeqiri bën këtë ndryshim në dukje

Dafina Zeqiri është një prej këngëtareve që rrallëherë e shohim me një dukje të njëjtë për shumë kohë. Kjo ngase, artistja pëlqen të eksperimentojë me...

Opinione