S4MM ka gati dy këngë të reja, por kjo është dilema e tij

Reperi S4MM është shumë aktiv me projekte muzikore, të cilat pëlqehen shumë nga fansat e tij. Ai së fundi ka njoftuar që ka finalizuar dy...

Loredana Zefi shfaqet tërësisht natyrale, kështu duket

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, shpesh publikon foto ku shfaqet e rregulluar deri në detaje. Mirëpo nuk e ka problem të dalë edhe pa...

Milot Rashica bëhet baba

Dita e sotme është shumë e veçantë për futbollistin Milot Rashica dhe bashkëshorten e tij. Çifti kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, ndërsa kanë...

Stresi mesazh policisë: Hiqni kapelat ose silluni mirë me popullin

Stresi gjatë ditës së djeshme iu ishte bashkuar protestuesve që dolën kundër rrëzimit të Teatrit Kombëtar në Tiranë. Madje, ai edhe ishte pëleshur me një...

‘NRG Band’ së shpejt me një projekt të ri

‘NRG Band’ gjatë muajit janar kishin publikuar këngën ‘Ani ani’ dhe vokalisti i këtij bendi ka njoftuar se grupi do vijnë me diçka të...

Kim Kardashian gati sa nuk zbulon gjoksin teksa reklamon koleksionin e ri të ‘SKIMS’

Kim Kardashian është një nga personat më të ndjekur në Instagram, dhe gjatë ditës së djeshme ylli televiziv provokoj ndjekësit e saj me një...

“S’durohet jeta pa liri”, Stresi i përgjigjet publikut nga protestat

Stresi njihet si një kritik i madh i qeverisë Rama, reperi dje ishte prezent në protestat e organizuar ku ishte përfshirë edhe në një...

Mozzik publikon foto me armë

Mozzik vazhdon të jetë aktiv në Instagram, reperi së fundmi ka ndarë një fotografi të çuditshme, ai ka pozuar me një armë në dorë. Dhe...

Në pritje të fëmijës, Arbana Osmani pozon me barkun e rrumbullakosur

Çifti dhanë lajmin e bukur me publikun më 7 maj në ditëlindjen e tyre të përbashkët, dhe në mediat thuhet se ata janë duke...

E rrethuar nga dhuratat e pranuara për ditëlindje, Marina thotë se ndjehet e bekuar

Dje për përvjetorin e lindjes më të dashurit e Marina Vjollcës u kujdesën që t’ia bëjnë moderatores një ditëlindje të paharrueshme. Së fundmi ajo ndau...

Opinione