Cardi B provokon keq ndjekësit me videon e fundit

Cardi B e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve. Reperja e famshme, Cardi B njihet për format e saj trupore të cilat i ekspozon pa ndalur. Ajo...

Modelja e famshme shfaqet joshëse në bikini, merr vëmendjen me lëvizjet në video

Modelja dhe aktorja e famshme duket seksi në videon e fundit. Modelja dhe aktorja e famshme, Lindsey Pelas, vazhdon të jetë aktive në llogarinë e...

Sot është një ditë e rëndësishme për Yll Limanin

Nëna e këngëtarit Yll Limani sot feston ditëlindjen, dhe në këtë ditë të veçantë ndonëse nuk janë afër, i biri ja bën një urim...

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj harrojnë krizën në çift, planifikojnë ceremoni dasme VIP në...

Këngëtarja Eni Koçi festoi pak javë më parë 25- vjetorin dhe kjo datë zbuloi më shumë nga marrëdhënia e saj aktuale me producentin 15...

Morena Taraku: Më pëlqejnë mesazhet e ish-të dashurve të mi kur ata dëshirojnë një...

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, e nisi dhe po e përfundon vetën me poza provokuese. Në foton e fundit të publikuar në...

Rita Ora heq të gjitha për disa foto artistike në rrjete sociale

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka provokuar edhe njëherë keq ndjekësit e saj. Rita ka pozuar e zhveshur dhe imazhet artistike i ka publikuar...

Arbenita nuk e ka problem të tregoj se si i rregullon hap pas hapi...

Modelja e njohu shqiptare, Arbenita Ismajli, njihet si  ‘modelja e Instagramit’. Në këtë rrjet social ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme në të cilat...

“Çdo ditë është e bukur në një vend tjetër”, Usta nuk i ndal shëtitjet...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli po e shijon lidhjen e dashurisë me Usta. Dyshja shihet që së bashku po kalojnë çaste të këndshme dhe...

2po2 publikon fotografi krah bashkëshortes në pushime

2po2 si rrallëherë postoi foto me gruan. Reperi 2po2 ditët e fundit ka qenë ka nisur pushimet në bregdet bashkë me bashkëshorten e tij, shkruan...

Gjira ‘thumbon’ kolegët për klikime: Beyonce, hajde në Kosovë se këtu ndez

Gjira ka ‘thumbuar’ kolegët për klikime. Çështja e klikimeve të artistëve tanë është diskutuar shumë shpesh, ngase shifrat e larta të tyre bëjnë të dyshosh...

Opinione