PSG “blindon” Kurzawan deri në vitin 2024

Një ditë para skadimit të kontratës së tij me PSG-në, vjen lajmi pozitiv për tifozët parizienë dhe sigurisht i hidhur për për ata që...

Klopp u dërgon tifozëve të Liverpoolit letër të hapur

Jurgen Klopp u ka bërë thirrje tifozëve të Liverpoolit të veprojnë drejt, pasi një numër i madh i tyre u mblodhën për të festuar...

Arthur njofton largimin nga Barcelona

Arthur Melo e ka njoftuar largimin nga Barcelona dhe kalimin në Juventus para lojtarëve të klubit katalonas gjatë seancës stërvitore të së hënës. Sipas gazetës...

Bayern “me laps e letër” për Perisic, blerja komplikohet nga kostoja e lartë

Bayerni i Mynihut po mediton mbi blerjen përfundimtare të kroatit Ivan Perisic, pasi përtej dëshirës së trajnerit Hansi Flick, drejtuesit e klubit nuk janë...

Bardhi tërheq vëmendjen e Artetës, Arsenali gati ta marrë në Londër

Pas 3 sezonesh në kampionatin spanjoll me Levanten, mesfushori me origjinë shqiptare, por i lindur në Shkup, Enis Bardhi është gati për një tjetër...

Guardiola: Do të bëjmë spalir për Liverpulin, ata e meritojnë këtë

– Trajneri i Mançester Sitit, Pep Guardiola konfirmoi për mediat britanike se “qytetarët” do të organizojnë spalir për kampionin e ri, Liverpul, me rastin...

Real nuk do të mund ta blejë Hakimin, në rast të transferit të tij...

Publikohen disa hollësira për transferin eventual të mbrojtësit së Real Madridit, Ashraf Hakimi në Inter, transmeton “Futball Italia”. Sipas burimit, klubi madrilen nuk do të mund...

Ana e shëmtuar e triumfit – trazira pas titullit të Liverpulit, ka të lënduar

– Të enjten ekipi i Liverpulit zyrtarisht u bë kampioni i ri i Anglisë. Ky është titulli i parë për ekipin nga Mersisajd pas...

Sarri nuk është i brengosur për të ardhmen e Pjanic

Maurizio Sarri ka konfirmuar se nuk e di nëse Miralem Pjanic do të qëndrojë në Juventus pas këtij sezoni, por nuk është i shqetësuar...

“Ronaldo ka nevojë të luajë për t’u përmirësuar”

Ylli i Juventusit do të përmirësohet sa më shumë që luan për Juventusin, thotë Maurizio Sarri. CR7 shënoi dhe asistoi mbrëmë në fitoren 4-0 kundër...

Opinione