Zbulohet data e sfidës së kthimit mes Realit dhe Man Cityt në Champions

Man City vs Real Madrid parashikohet të luhet me 7 gusht Marca ka publikuar datën e mundshme të sfidës së kthimit mes Manchester City dhe...

“Ndeshjet play-off janë një opsion për rifillimin e Serie A!”

Rifillimi i Serie A në 13 qershor siç është rënë parimisht dakort ështe ende në pikëpyetje. Protokolli sanitar i detyron klubet të plotësojnë shumë kushte...

Reus: “Futbollistët nuk janë minj laboratori për teste”

Kapiteni i Borussia Dortmundit, Marco Reus, ka thënë se nuk e ndjen se është pjesë e një eksperimenti pasi Bundesliga po përgatitet për kthimin...

Kur vendos UEFA?

UEFA vendos më 27 maj për kthimin e Ligës së Kampionëve E përditshmja spanjolle Marca raporton se Liga e Kampionëve do të kthehet më 7...

PSG të gatshëm për Koulibaly

Paris Saint-Germain duket se kanë vendosur që të provojnë ta transferojnë njërin prej mbrojtësve më të kërkuar në Evropë, Kalidou Koulibaly. Ylli i Napolit është...

Messi shprehet i shqetësuar për kthimin e La Ligës

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka thënë se mezi po e pret kthimin e sezonit, megjithatë është shprehur i shqetësuar për mundësinë që lojtarët...

Arsenal në garë për Rabiot

Ylli francez i Juventus, Rabiot, nuk ka kaluar kohën më të mirë të mundshme në Serie A dhe situatën e tij po synojnë ta...

Rrezikohet tenisi, nuk rifillohet as në korrik?

Sot, ATP do të komunikojë për vazhdimin e bllokimit të tenisit, dhe për vendimin që të loja të rikthehet në gusht. ‘Repubblica’ raporton se edhe...

Formula 1 rikthehet në Hockenheim?

Grand Prix i Gjermanisë ishte zhdukur nga kalendari i këtij sezoni, pasi organizatorët nuk arritën marrëveshje me drejtuesit e F1. Tan, të dyja palët po...

Premierliga shtyn kthimin e ndeshjeve për 19 qershor

Premierliga dhe Shoqata e Futbollistëve Profesionistë janë pajtuar që 12 qershori nuk është datë e përshtatshme për kthimin e ndeshjeve. The Sun tani raporton...

Opinione